Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Vaegnägijatele
12°C

Aire Aksiimi näitus "Emotsioonid"

Viimsi Huvikeskus

Viimsi Huvikeskus vaata kaarti

E 30. nov 2020 | 09:00 - N 14. jaan 2021 | 20:00

Tasuta

Lisa kalendrisse
Galerii
Tutvustus

Emotsioonid annavad meie elule värvi ja rikastavad seda. Nad on meie igapäevaelu lahutamatu koostisosa, mille puudumist oleks raske ette kujutada. Seega võib väita, et just emotsioonid annavad igale päevale kordumatu ja meeldejääva värvi.
Emotsioonid on meie õpetajad ja me peame õppima neid jälgima ning kuulama.

Mis sinu elus ka ei juhtuks, tuleb õppida mõistma, võtma vastu ja juhtima oma emotsioone ning tuleb saavutada sisemine harmoonia ja rahu. Me võtame vastu maailma tunnetega ja tunneme Hingega, kui reageerime emotsioonidega. Läbi emotsioonide väljenduvad meie tunded: rõõm, tigedus, üllatus, kurbus, viha, hirm, ja vastikus
Vaata siinkohal hetkeks enda sisse, meenuta ehk lase silme eest läbi see, mida sa iga päev teed ja siis hinda emotsioonide olemasolu selle põhjal. Teadvustades nende toimet tegevustele, avastad, et nad juhivad sinu elu kõiges. Sinu emotsioonid suudavad mõjutada ka teisi . Vahet pole, kes sa oled, mida teed, mis positsioonil või kuhu kuulud, kui haritud või harimatu oled. Inimestevahelised suhted on eelkõige emotsionaalsed ja nendest sõltub, mis elus toimub.
Kui me vaid oskaksime oma emotsionaalseid mustreid selgemalt teadvustada ja kuulata, nende tarkust kõrva taha panna, siis õpiksime iseennast paremini tundma. Selles peitub iseendaks kasvamise võimalus. Sellises seisundis oleme autentsemad, siiramad ja ehedamad – need, kes me päriselt oma olemuselt oleme. Emotsioonid lihtsalt on. Ja see ongi õnn.
Vaata korraks enda emotsioone. Vaadata ka teiste omasid. Kas ei ole nii, et kui kõikidest emotsioonidest vabaneda, pole elul enam värve?
Emotsioonid on inimeseks olemise üks osa.

Aire Aksiim
aaart.onepagefree.com

Loe lähemalt: https://huvikeskus.ee/sundmused/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Viimsi Huvikeskus
E-post:

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google